Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Zdravotní materiál je naší specializací

Prodáváme zdravotní materiál jako jsou záchranářské brašny, batohy, kufry a ampulária, defibrilátory, kardiografy EKG, laryngoskopy, otoskopy, desinfekce, tonometry a digitální tlakoměry, infuzní stojany, baktericidní - gemicidní - lampy, macerátory a jednorázový spotřební materiál. Dále nabízíme medicinální přístroje, digitální alkoholtesty, dezinfekce, odsávačky, redukční ventily.


Novinka: prodáváme také přírodní kosmetiku z aloe vera.

Naše firma má dvě divize

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se skládá ze dvou divizí:

  1. Divize zdravotnické techniky provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků dle zákona 268/2014 Sb., a zajišťuje opravy, revize a servis lékařských přístrojů.
  2. Divize hygieny dováží a prodává francouzské dezinfekce STÉRIDINE, provádí dezinfekci operačních sálů. V současné době společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. disponuje mladým a dynamickým týmem, který se kvalitně a pečlivě postará o Vaše potřeby. Firma splnila podmínky systému managementu jakosti ISO 9001:2008 a ISO 13 485:2003 a stala se držitelem certifikátů prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Ověřená společnost

Hodnocení zákazníků

Naše hodnocení na najisto.cz

Naše certifikáty

Pár slov o revizích přístrojů

Pravidelné revize zdravotnických prostředků - lékařských přístrojů elektrických i neelektrických - jsou dány zákonem 268/2014 Sb., ve znění novelizace č. 130/2003 Sb. a následných úprav zákonem 346/2003 Sb. Zpočátku revizní prohlídky prováděl výrobce nebo servisní organizace, které zajišťují opravy zdravotnické techniky. Organizace revizní prohlídky vykonávaly v rámci svého živnostenského oprávnění výroba a opravy lékařských přístrojů a složením zkoušky dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. Současný právní stav jasně vymezil pravidla, kdo a za jakých podmínek může vykonávat revizní prohlídky.


Tato otázka je upravena zákonem č. 124/2000 Sb. a novelizovanou normou ČSN EN 60601-1 a ČSN EN 62353. Nově byly zákonem č. 251/2005 Sb. stanoveny za nedodržování platných předpisů sankce, které mohou být uloženy až do výše 2 milionů korun. Kontrolní činností jsou oprávněny SÚKL Praha, VZP, ČMI, ČOI a od roku 2005 nově zřízený Státní úřad inspekce práce Praha.

 

Profesionálně se postaráme o vaše zdravotnické nebo sociální zařízení kdekoliv na území České republiky.

 

Zajišťujeme:

  1. Servis zdravotních přístrojů
  2. Revize zdravotních přístrojů
  3. Opravy zdravotních přístrojů

Vyhlášky ke stažení

Níže naleznete ke stažení Vyhlášku o požadavcích na technické vybavení zdravotnických zařízení jako jsou nemocnice, kliniky, ambulance a ordinace, ústavy sociální péče, domovy důchodců a domovy seniorů a Vyhlášku Ministerstva zdravotnictví ČR o činnostech zdravotnických pracovníků, podmínkách získání a uznání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a poskytování zdravotní péče.