Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Zdravotnický materiál

Zdravotnický materiál a zdravotní spotřební materiál prodáváme již déle než 12 let. Jedná se o kvalitní zdravotnický materiál ověřených značek. Potřebujete zdravotnický nebo zdravotní materiál?

Provozujeme e-shop
SZO.cz, jehož název vyjadřuje poslání a služby naší firmy. Zkratka SZO znamená Služby Zdravotnickým Organizacím.

 

Zajišťujeme pravidelné revize zdravotnických prostředků a lékařských přístrojů elektrických i neelektrických. Zajišťujeme opravy pro lékařské přístroje a v naší nabídce je také zdravotnická technika. Nabízíme uzavření celoroční smlouvy, která vám zajistí servis a revize za výhodných podmínek. Součástí této činnosti je vystavení přístrojových karet a zpracování kompletní dokumentace požadované kontrolními orgány státní správy.

Přečtěte si novinky z našeho blogu o zdravotnické technice:

fiogf49gjkf0d
Když běžná strava nestačí, pomůže speciální nutriční výživa a enterální pumpa
Když běžná strava nestačí, pomůže speciální nutriční výživa a enterální pumpa
5.12.2016
Řada pacientů je plně odkázána na příjem energie a živin ze speciální nutriční stravy. Kvalitní vyvážená výživa obsahující všechny potřebné složky je důležitou součástí léčby i prevence nejrůznějších onemocnění. K přesnému dávkování nutriční výživy gastrickou nebo intestinální cestou slouží enterální pumpy.
fiogf49gjkf0d
Centrum dětské traumatologie v Brně dostalo prostředky na nákup chirurgického instrumentária
Centrum dětské traumatologie v Brně dostalo prostředky na nákup chirurgického instrumentária
24.11.2016
Významný finanční dar obdrželo Centrum dětské traumatologie v Dětské nemocnici FN Brno od Nadačního fondu Kolečko.
fiogf49gjkf0d
Pražská záchranka má nové výjezdové místo
Pražská záchranka má nové výjezdové místo
21.11.2016
21. 11. 2016 byla v Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského otevřena historicky první výjezdní základna Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy mimo její vlastní objekty.

Zdravotnický materiál a spotřební zdravotní materiál

  • Dodáváme zdravotnický materiál nemocnicím, ordinacím, laboratořím a dalším zdravotnickým a sociálním zařízením v ČR.
  • Jsme významným dovavatelem lékařské přístrojové techniky.

Provozujeme e-shop se zdravotnickým materiálem

Zdravotnický spotřební materiál nakoupíte snadno v našem internetovém obchodu SZO.cz! Veškeré zboží, které nabízíme v e-shopu (internetový obchod se zdravotnickým materiálem), máme skladem.

 

Zdravotní, spotřební materiál expedujeme každé úterý a pátek z našeho centrálního skladu a zašleme vám je kamkoliv po České republice.

 

Zajistíme dodání spotřebního materiálu i na ta nejmenší zdravotnická pracoviště. Dokážeme vytvořit výhodné podmínky pro velké obchodní organizace, zajistíme logistiku pro všechny typy zdravotnických zařízení.

Zdravotnický materiál a jeho distribuce

Zdravotnický materiál (medicinální přístroje, dezinfekční prostředky, redukční ventily, odsávačky (například odsávačka mateřského mléka), apod.) dodáváme desítkám významných zdravotnických zařízení v ČR. Dodávky materiálu pro instituce, lékaře a zdravotní sestry se řídí naším firemním heslem "komfort, kvalita a rychlost". Dbáme na  kvalitní logistický proces, který zajišťuje včasné dodání zdravotnického materiálu zákazníkům. Běžný (spotřební) zdravotnický materiál dodáváme nejen zdravotnickým organizacím ale také soukromým osobám, které zdravotnické přístroje, pomůcky anebo dezinfekční prostředky využívají v domácnostech.

Vyhláška 293/2012 Sb. ke stažení (pdf)

Provádíme revize a opravy lékařských přístrojů a zdravotnické techniky.

Prodáváme také úklidovou techniku pro zdravotnická a nemocniční zařízení. Potřebujete například úklidové vozíky? Navštivte náš odborný web úklidová technika.

Proč nakupovat zdravotnický materiál a zdravotní spotřební materiál u nás?

  1. Nabízíme široký sortiment zdravotnického materiálu: záchranářské brašny, batohy, kufry a ampulária, defibrilátory, kardiografy EKG, laryngoskopy, otoskopy, desinfekce, tonometry a digitální tlakoměry, infuzní stojany, odsávačky, baktericidní - gemicidní - lampy, macerátory a jednorázový spotřební materiál, digitální alkoholtesty.
  2. V naší nabídce je také digitální tonometr, odsávačka nebo inhalátor.
  3. Prodáváme italské zvlhčovače vzduchu, účinné dezinfekce z Francie (poskytujeme bezpečnostní listy), redukční ventily, stetoskop či zápěsťový tonometr.
  4. Od roku 2011 vlastníme certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.
  5. Veškerý zdravotnický materiál je obvykle na skladě a je expedován do 3 dnů.
  6. Kromě prodeje zdravotnického materiálu a běžných oprav lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů, zajišťujeme opravy a periodické bezpečnostně technické kontroly (PBTK) zdravotnických prostředků dle zákona 268/2014 Sb.
  7. Do nabídky jsme nově zařadili kosmetické přípravky z Aloe Vera.

Naše certifikáty

 

Partner webu:


internetová lékárna