Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Zdravotnické zásobování

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je tradiční a spolehlivý partner v oblasti zdravotnického zásobování. Zdravotnickou technikou, lékařskými přístroji a zdravotním materiálem, dezinfekcemi a desinfekčními prostředky zásobujeme nejenom zdravotnická a sociální zařízení ale také nejrůznější lékárny, prodejny zdravotních potřeb a distribuční firmy po celé České republice.

 

Většinu lékařských přístrojů sami vyrábíme z komponentů, které dovážíme z Francie nebo Itálie. Disponujeme náhradní díly a přístroje umíme opravit. K distribuci používáme kvalitní logistický systém, který zaručuje krátké dodací lhůty.

 

Kvalita naší práce je pod přísným dohledem certifikačního orgánu DET NORSKE VERITAS, jehož certifikáty kvality vlastníme od února 2011.

 

Poznámka: v dolní části stránky naleznete vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR týkající se požadavků na technické vybavení zdravotnických zařízení a činností zdravotnických pracovníků a podmínek získání a uznání způsobilosti k výkonu povolání.

 

Jsme specialista na zdravotnické zásobování

Zdravotnický materiál, lékařské přístroje a dezinfekční prostředky rozvážíme po celé ČR. Spolupracujeme se zdravotnickými zařízeními a rovněž provozujeme internetový obchod se zdravotnickým materiálem (SZO.cz). Zkratka SZO, která je zároveň názvem našeho e-shopu, vyjadřuje smysl a poslání naší činnosti.

  • SZO znamená Služby zdravotnickým organizacím.

Jaké služby nabízíme zdravotnickým organizacím?

 

Vlastníme Certifikát kvality, Oprávnění Institutu technické kontroly, Osvědčení ČMI:

Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR ke stažení

Jaké vyhlášky zde publikujeme?

  1. Vyhláška o požadavcích na technické vybavení zdravotnických zařízení (nemocnice, kliniky, ambulance a ordinace, ústavy sociální péče, domovy důchodců a domovy seniorů).
  2. Vyhláška Ministerstva zdravotnictví ČR o činnostech zdravotnických pracovníků, podmínkách získání a uznání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a poskytování zdravotní péče.