Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Laryngoskopy

Laryngoskopy jsou zdravotnické prostředky pro ORL (otorhinolaryngologii), které usnadňují zavádění endotracheálních kanyl. Laryngoskop se skládá z rukojeti a lžíce. Prodáváme značkové laryngoskopy KAWE z kvalitního materiálu s dlouhou životností. Laryngoskopy mají buď zaoblené lžíce MACINTOSH nebo rovné lžíce MILLER. Laryngoskopy vyrábí německá firma KAWE, která se výrobou optických přístrojů zabývá od roku 1890 a patří mezi špičku na světovém trhu. K laryngoskopům nabízíme originální dobíjecí akumulátory KAWE a nabíječky, dokovací stanice MEDCHARGE.

Nabídka laryngoskopů KAWE

Laryngoskop KAWE

Laryngoskop KAWE s masivním kovovým držátkem vroubkovaným povrchem vybavený 3 výměnými lžícemi o velikosti č. 2, 3 a 4. Laryngoskop je uložený v praktické taštičce modré barvy s nápisem KAWE Germany.

 

Laryngoskop MACINTOSH

Laryngoskop MACINTOSH s masivním kovovým držátkem a 3 výměnými lžícemi o velikosti č. 2, 3 a 4 s žárovkou 2,5V. Pro napájení lze použít 2 běžně dostupné monočlánky nebo dokoupit nabíječku MEDCHARGE s dobíjecí baterií NiMH 2,5 V. Souprava je uložena v kufříku s nápisem KAWE Germany.

 

Laryngoskop MILLER

Laryngoskop MILLER s kovovým masivním držátkem a 3 výměnými lžícemi o velikosti č. 1, 2 a 3 se žárovičkou 2,5 V. Pro napájení je možné použít 2 běžné dostupné baterie nebo lze dokoupit dobíjecí akumulátor NiMH 2,5V s nabíječkou MEDCHARGE.

 

Laryngoskop pro veterináře

Laryngoskop pro veterináře s dlouhou lžící, délka lžíce je 30 cm a masivním kovovým držátkem umožňujícím pevné uchopení a bezpečné držení v ruce. Jedná se o kvalitní laryngoskopy, výrobky tradiční německé firmy KAWE.

 

Nabídka akumulátorů a nabíječek KAWE

Dobíjecí akumulátor KAWE

Dobíjecí akumulátor KAWE 2,5V s kapacitou 3000 mAh pro laryngoskopy KAWE. Jde o velkokapacitní Niklo-Metalhydridovou (NiMH) akumulátor s dlouhou životností určený do nabíjecí stanice MEDCHARGE.

 

Nabíjecí stanice KAWE

Nabíjecí stanice KAWE pro dobíjecí akumulátory niklo-metalhydridového 2,5 V nebo 3,6 V typu NiMH. Díky inteligentnímu mikroprocesorem řízenému systému jsou baterie dobíjeny v optimálním režimu.

 

Kompletní sortiment laryngoskopů

Nabízíme široký sortiment laryngoskopů KAWE. Chcete poradit s výběrem vhodného typu laryngoskopu? Kontaktujte nás telefonicky. Objednávky realizujte u autorizovaného prodejce SZO.cz v sekci laryngoskopy.

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Obchodní korporace KRÁSNÝ - zdravotnická technika Plzeň importuje do ČR kyslíkové přístrojeinhalátory a zvlhčovače vzduchu, lékařské tlakoměry a tonometryelektrické odsávačky a odsávačky mateřského mléka, redukční ventily. Společnost zajišťuje bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.