Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Vybavení pro záchranáře

Hledáte špičkové vybavení pro záchranáře? Potřebujete vybavené resuscitační kufry? Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na lékařské přístroje používané na kardiopulmonální resuscitace a záchranářské vybavení již od roku 1998. Zajišťujeme prodej, revize, opravy a kalibrace lékařských přístrojů a zařízení. V našem e-shopu SZO.cz naleznete resuscitační sety, desinfekční prostředky, záchranářské kufříky, ruční resuscitátory, ambuvaky, brašny, batohy a další vybavení pro záchranáře.

Prohlédněte si nabídku profesionálního záchranářského vybavení. Provozujeme 22 středisek po celé ČR a veškeré zboží je neustále na skladě. Vybavení pro záchranáře je expedováno do 3 dnů. Pokud k této lhůtě připočteme dobu potřebnou na jeho přepravu, zásilku obdržíte do týdne až do domu.

Nabídka záchranářského vybavení

RESUSCITAČNÍ SET PRO ZÁCHRANÁŘE

Resuscitační set se obsahuje 7 vzduchovodů různých velikostí, rozevírací šroub a vytahovač jazyka, pomůcky které se mohou hodit při resuscitaci pacienta. Dovybavte svojí ambulanci, případně záchranářskou výbavu o toto rozšiřující příslušenství.

 

 

RESUSCITAČNÍ KUFŘÍK PRO ZÁCHRANÁŘE

 

RESUSCITAČNÍ KUFŘÍK pro záchranáře obsahuje: 3x resuscitační maska (velikost 2,3,5) + 2x hydroskopický filtr + dýchací náústek + 1 pár chirurgické rukavice + rozevírač úst + 6 kusů vzduchovody (různé velikosti) + nůžky + stříkačka 10ml + obvaz. Vše je ULOŽENO V ELEGANTNÍM KUFŘÍKU z průhledného plastu S ČESKÝM POPISEM.

 

 

RESUSCITAČNÍ BRAŠNA PRO ZÁCHRANÁŘE

 

Resuscitační brašna patří do záchranářského vybavení a obsahuje následující komponenty a výbavu:

 

  • praktická nylonová brašna o rozměru 40 x 22 x 25 cm
  • půllitrová tlaková láhev s náplní 100 litrů kyslíku pro dýchání , tlak 200 bar
  • redukční ventil O2
  • ambuvak s resuscitační maskou
  • propojovací kyslíková hadička k ambuvaku
  • inhalační maska s hadičkou 2,1 m
  • 3 vzduchovody (červený, oranžový, zelený)
  • vytahovač jazyka
  • rozevírací šroub do úst

 

RUČNÍ RESUSCITÁTOR KOMPLETNÍ SET

RUČNÍ RESUSCITÁTOR s rezervoárem o objemu 2.000 ml z trvanlivého materiálu dodáváme v zelené nebo modré barvě. Resuscitátor by neměl chybět na žádném oddělení nebo ordinaci. Resuscitátory jsou podle zákona povinou výbavou každého zdravotnického zařízení. Nabízíme KOMPLETNÍ SET včetně dvou resuscitačních masek (velikost č.2 a 4) a rezervoáru. POUŽITÍ REZERVUÁRU zabrání, aby tlak v dýchacích cestách překročil 70 mbar. Barva ručního resuscitátoru se může lišit dle šarže dodávky.

 

AMBUVAK BABY SE TŘEMI MASKAMI

Ambuvak slouží k záchraně lidského života, aproto se jedná o nezbytné záchranářské vybavení. Tento kvalitní výrobek z trvanlivého materiálu v zelené barvě by neměl chybět na žádném novorozeneckém oddělení nebo pediatrické ordinaci, je vybaven třemi novorozeneckými maskami.

 

Ambuvak lze používat samostatně nebo je možné ho připojit na kyslíkový přístroj (tlaková láhev O2 + redukční ventil s regulátorem: viz. kyslíkové přístroje) a podpořit oživování pacienta podáváním kyslíku.

 

 

INFUSNÍ BRAŠNA PRO ZÁCHRANÁŘE

Infusní brašna je určena pro uložení infuzí z lehkého a voděodolného materiálu. Uvnitř jsou 3 velké kapsy na infusní láhve + 7 průhledných příhrádek na velké ampule + 1 příhrádka na suchý zip + 3 velká gumová oka + 1 maxi oko na patent. Tato profesionální brašna je užitečné záchranářské vybavení a slouží pro uložení infusních láhví a infuzního příslušenství.

 

 

ZÁCHRANÁŘSKÝ BATOH OXY

Profesionální brašna první pomoci pro záchranáře je vyrobena z pevného a voděodolného materiálu se spoustou nejrůznějších příhrádek a kapes, variabilních fochů a výbavou pro uložení 2litrové kyslíkové láhve. Uvnitř záchranářského batohu batohu naleznete: 31 malých a 4 velká gumová oka pro rychlé upevnění, 10 velkých a 15 malých otevřených příhrádek, 3 velké a 6 středních kapes na zip. Záchranářský batoh lze je nosit na zádech, ale i v ruce.