Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Germicidní lampy - germicid ULTRAVIOL

Germicidní lampy jsou speciální germicidní zářiče, která vyzařují ultrafialové UV-C záření s vlnovou délkou 253,7 nm. Toto záření ničí veškeré mikroorganismy, likviduje bakterie a jejich spory, hubí plísně a kvasinky narušením buněčných struktur. Germicidy se používají pro dezinfekci vzduchu a sterilizaci ovzduší, k desinfekci povrchu předmětů na operačních sálech, ve výrobě potravin, ve sterilním laboratorním prostředí, ale třeba i v mateřských školách.

Kategorie germicidních lamp

Nabízíme 2 základní kategorie germicidů: germicidní lampy s uzavřeným zářičem a ventilátorem anebo germicidní lampy s otevřeným zářením. Uzavřené lampy umožňují přítomnost osob v době provozu, kdežto při používání otevřených germicidních lamp je pobyt osob v místnosti zakázán. Obě dvě kategorie nabízí širokou řadu pojízdných lamp na noze s kolečkami nebo závěsné lampy, které se šroubují na strop či zeď.

Nabídka otevřených germicidních lamp, germicidů

Germicidní lampa ULTRAVIOL přenosná

Přenosná germicidní lampa ULTRAVIOL otevřená na pojízdném stojanu s kolečky je vybavená UV-C trubicí PHILIPS s výkonem 30W. Vnější rozměry lampy jsou 925 x 85 x 135 mm, maximální výška se stojanem je 1800 mm. Povrch germicidní lampy je z nerezu.

 

Germicidní lampa ULTRAVIOL nástěnná

Germicidní lampa ULTRAVIOL nástěnná, která se dá našroubovat na zeď či zavěsit na strop. Jde o otevřený typ lampy s UV-C trubicí PHILIPS o výkonu 30W. Vnější rozměry jsou: 925 x 85 x 135 mm, úhel nastavení až 200°. Povrch germicidní lampy je z nerezu.

 

Nabídka uzavřených germicidních lamp, germicidů

Germicidní lampa ULTRAVIOL závěsná

Germicidní lampa ULTRAVIOL uzavřená s ventilátorem a nuceným oběhem vzuchu. Nástěnný typ vybavený dvěmi UV-C trubicemi holandské firmy PHILIPS s výkonem 2x 15W s počítadlem provozních hodin. Životnost baktericidních zářičů je 8 000 hodin. Lampa umožňuje přítomnost osob v době provozu. Rozměry: 1190 x 215 x 145 mm. Povrch baktericidní lampy je z nerezu.

 

Germicidní lampa ULTRAVIOL pojízdná

Germicidní lampa ULTRAVIOL pojízdná s ventilátorem a nuceným oběhem vzuchu. Model s výkonem 2 x 30 W s počítadlem provozních hodin. Životnost baktericidních zářičů je 8 000 hodin - náhradní germicidní trubice máme skladem. Rozměry lampy jsou 1125 x 215 x 130 mm. Povrch baktericidní lampy je z nerezu, stojan s pevné oceli a pojízdná noha je plastová.

 

 

Kompletní sortiment germicidních lamp

Nabízíme kompletní sortiment germicidních lamp ULTRAVIOL. Chcete poradit s výběrem vhodného typu lampy? Kontaktujte nás telefonicky. Objednávky realizujte u autorizovaného prodejce SZO.cz v sekci baktericidní lampy.

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Plzeň importuje do ČR lékařské tlakoměry a tonometryelektrické odsávačky a odsávačky mateřského mléka, redukční ventily a kyslíkové přístroje, inhalátory a zvlhčovače vzduchu. Firma zajišťuje bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.