Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Ovládání postelí

Nabízíme ovládání elektrických polohovacích postelí, ovladače LINAK, TERNO PLUS, PROMA REHA, LINET, MOVITA. Z praxe víme, že ovladač polohovacího lůžka nebo lehátka je nejzranitelnějším komponentem a často se rozbije díky každodennímu používání zdravotnickým personálem a pacienty. Prodáváme NOVÉ OVLADAČE ke starším postelím. Jejich výměna je jednoduchá, ovladače jsou zakončeny spojovacím konektorem, který se zasune do řídící jednotky postele či lehátka. Výměnu ovladače zvladne průměrně zručný údržbář.

Jak vybrat ovladač k polohovací posteli či lehátku?

Při výběru ovladače k elektrické polohovací posteli není důležitá jeho barva či tvar, neboť výrobek mohl být postupem času designově inovován, ale důležité je znát počet tlačítek, tvar konektoru (kulatý, obdélníkový) a počet pinů (trnů). Ujistěte se o shodném počtu tlačítek a vyberte ovladač se stejným konektorem!

Příklady konektorů

Ovládání postelí LINET

Ovládání postelí LINET, ovladač k elektrickému polohovacímu lůžku. Černý ovladač s 6 tlačítky zakončený 8 kolíkovým kulatým konektorem (8 pinů), který se zasune do řídící jednotky postele, která je umístěná ve spodní části. Ovladač je bez možnosti uzamčení.

 

Ovládání postelí LINAK

Ovládání k postelím LINAK, ovladač k elektrickým polohovacím lůžkům. Šedý ovladač se 4 tlačítky a 8 funkcemi zakončený 8 kolíkovým kulatým konektorem (8 pinů), který se zasune do řídící jednotky na spodní části lůžka. Ovladač má krytí IP66 a je vybavený mechanickým klíčem pro uzamčení ovládání (ochrana před nežádoucí manipulací pacientem).

 

Ovládání postelí PROMA REHA

Ovládání postelí PROMA REHA, ovladač elektrického polohovacího lůžka. Šedý ovladač s 6 tlačítky zakončený 5kolíkovým konektorem (5 pinů), který se zasouvá do řídící jednotky umístěné ve spodní části lůžka. Ovladač má krytí IP66 a je bez možnosti uzamčení.

 

Ovládání postelí MOVITA

Ovládání postelí MOVITA, POLOHOVACÍ OVLADAČ s 5 tlačítky zakončený 13 kolíkovým konektorem (13 pinů). Ovladač je vybavený 3 LEDkami, které signalizují zvolenou funkci. Zadní modré tlačítko umožňuje OMEZENÍ polohování funkce hlavy/nohy nebo úplné UZAMČENÍ. Ovladač je určený pro německé elektrické polohovací postele WISSNER BOSSERHOFF.

 

Ovládání postelí TERNO PLUS

Ovládání postelí TERNO PLUS, ovladač pro elektrické polohovací postele. Šedý ovladač s 8 černými tlačítky zakončený 13kolíkovým konektorem (13 pinů), který zasuneme do řídící jednotky na spodní části postele. Ovladač má krytí IP66, je vybavený magnetickým klíčem s možnosti uzamčení (ochrana před nežádoucí manipulací pacientem).

 

Ovládání lehátek OKIN

Ovládání lehátek OKIN, ovladač k elektricky polohovatelným lehátkům. Béžový ovladač s 6 tlačítky zakončený 5kolíkovým konektorem (5 pinů), který se nasadí do řídící jednotky ve spodní části roštu. Ruční ovladač s krytím IP66 pro elektrické nezvedací rošty s funkcí polohování. Ovladač bez možnosti uzamčení.

 

Kompletní sortiment ovládání postelí a lehátek

Nabízíme širokou produktovou řadu ovladačů na nejrůznější značky a typy postelí a lehátek. Pokud si chcete vybrat další typy ručních ovladačů, doporučujeme vám navštívit specializovaný eshop prodejce SZO.cz, konkrétně sekci elektrická polohovací lůžka, ovladače. Ovladače MÁME skladem!

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Obchodní korporace KRÁSNÝ - zdravotnická technika Plzeň zajišťuje v České republice bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů. Prodává lékařské tlakoměry a tonometry, elektrické odsávačky, inhalátor a zvlhčovače vzduchu, odsávačky mateřského mléka, redukční ventily a kyslíkové přístroje.