Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Dermatoskop, oftalmoskop

Dermatoskopy jsou zdravotnické prostředky pro odhalení kožního melanomu, vyšetření kůže a pigmentových znamének. Základem pro stanovení správné diagnózy je kvalitní dermatoskop, který zaručuje rovnoměrné rozložení světla po celé pozorované části pokožky. Nabízíme dermatoskopy EUROLIGHT, dermatoskop KAWE, přístrojové sety a kombinované soupravy, vhodné vybavení pro kožní ordinace a dermatologii.


Oftalmoskopy jsou pomůcky pro vyšetřování očního pozadí. Prodávané prostředky, oční zrcátka umožňují očnímu lékaři sledovat zrakové dráhy a odhalovat oční vady. Nabízíme oftalmoskopy KAWE, oftalmoskop COMBILIGHT. Jde o kombinované přístrojové sady pro oční ambulance.


Dermatoskopy a oftalmoskopy vyrábí německá firma KAWE, která se výrobou optických přístrojů zabývá od roku 1890 a patří mezi špičku na světovém trhu.

Dermatoskopy pro lékaře

Dermatoskop - oftalmoskop - otoskop KAWE

Dermatoskop - Oftalmoskop - Otoskop KAWE, 12 dílná sada BASIC KAWE, obsahuje komponenty: dermatoskop D30 EUROLIGHT (dermatoskopická lupa s desetinásobným zvětšením se žárovkou 2,5V s rovnomněrným rozložením světla), oftalmoskop E10 EUROLIGHT s nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií, otoskop C10 COMBILIGH s lupou a žárovičkou 2,5V, tři trychtýřky velikosti 2,5mm, 3,5mm a 4,5 mm, nosní nástavec se stavěcím šroubem, 2 krční zrcátka velikosti 3 a 4, prodlouženou lampu s žárovkou 2,5V. Komponenty jsou uloženy v exkluzivní kazetě KAWE černé barvy. SET BASIC je možné napájet ze dvou monočlánků nebo dokoupit dobíjecí akumulátor KAWE a dokovací stanici MEDCHARGE, náhradní žárovičky i trychtýřky lze rovněž dokoupit.

 

Dermatoskop - otoskop - oftalmoskop EUROLIGHT

Dermatoskop - otoskop - oftalmoskop EUROLIGHT (LED optika - halogen) obsahuje tyto komponenty KAWE: dermatoskop D30 (dermatoskopický okulár s desetinásobným zvětšením s žárovkou 2,5V s rovnomněrným rozložením světla), otoskop F.O.30 s lupou COMBILIGHT a LED lampou, 10 trychtýřků o velikosti 2,5 mm a 10 kusů velikost 4,5, oftalmoskop E36 EUROLIGH s halogenovou žárovičkou 2,5V a nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií. Náhradní žárovky, zrovna tak trychtýřky lze zakoupit. SADA KAWE EUROLIGHT je napájena z MONOČLÁNKŮ nebo lze dokoupit nabíjecí baterii KAWE a dokovací stanici MEDCHARGE.

 

Oftalmoskopy pro lékaře

Oftalmoskop a otoskop KAWE BASIC

Oftalmoskop a otoskop BASIC od německé firmy KAWE s vláknovou vakuovou optikou se skládá z těchto částí: oftalmoskop E10 EUROLIGHT s nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií, otoskop C10 COMBILIGH s lupou a žárovičkou 2,5V, 3 nástavce velikosti 2,5mm, 3,5mm a 4,5mm, nosní rozvěrač se stavěcím šroubem, 2 krční zrcátka velikosti 3 a 4, prodlouženou lampu s žárovkou 2,5V. Vše je uloženo v exkluzivním kufříku černé barvy. Náhradní trychtýřky a žárovičky lze přikoupit. Sadu BASIC KAWE je možné napájet ze 2 monočlánků či lze zakoupit dobíjecí akumulátor KAWE s dokovací stanicí MEDCHARGE.

 

Oftalmoskop a otoskop KAWE EUROLIGHT

Oftalmoskop - otoskop EUROLIGHT německé firmy KAWE s halogen - LED optikou se skládá z těchto dílů: oftalmoskop E36 EUROLIGHT s halogenovou žárovkou 2,5 V a nastavitelnou korekcí dioptrií -20 až +20, otoskop F.O.30 COMBILIGHT s lupou a LED lampou, 10 zrcátek velikosti 2,5 mm a 10 zrcátek velikost 4,5 mm. Náhradní trychtýřky i žárovky je možné dokoupit. SADU EUROLIGHT lze napájet z MONOČLÁNKU nebo dokoupit dobíjecí akumulátor KAWE a nabíjecí stanici MEDCHARGE.

 

Nabídka nabíječek a akumulátorů KAWE

Nabíječka KAWE

Nabíječka KAWE pro dobíjecí baterie niklo-metalhydridového 2,5 V nebo 3,6 V typu NiMH. Zásluhou inteligentnímu mikroprocesorem řízenému systému budou baterie dobíjeny v optimálním režimu.

 

Dobíjecí baterie KAWE

Dobíjecí baterie KAWE 2,5V s kapacitou 3000 mAh pro dermatoskopy a oftalmoskopy KAWE. Jde o velko-kapacitní Niklo-Metalhydridovou (NiMH) akumulátory s dlouhou životností určené do nabíjecí stanice MEDCHARGE.

 

Komplexní nabídka dermatoskopů a oftalmoskopů

Nabízíme široký sortiment dermatoskopů a oftalmoskopů KAWE. Chcete poradit s výběrem vhodného typu kvalitní optiky? Kontaktujte nás telefonicky. Objednávky realizujte u autorizovaného prodejce SZO.cz v sekci dermatoskopy, oftalmoskopy.

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Certifikovaná společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Plzeň dováží do České republiky redukční ventily a kyslíkové přístrojeinhalátory a zvlhčovače vzduchu, lékařské tlakoměry a tonometryelektrické odsávačky a odsávačky mateřského mléka. Odborná firma zajišťuje bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.