Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Elektrokardiograf - EKG

Špičkové elektrokardiografy - EKG - za příznivou cenu. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je profesionál na elektrokardiografy a další lékařské přístroje. Provozujeme 20 poboček po celé ČR. Kontaktujte nás!

Elektrokardiografy - EKG

... jsou lékařská zařízení, která neinvazivní metodou provedou a zaznamenají funkční vyšetření elektrické aktivity myokardu. Elektrokardiografy (EKG), které vám nabízíme, jsou špičkou na světovém trhu. Představují nejmodernější technologie a jsou certifikovány pro prodej a používání v EU. Námi prodávané elektrokardiografy splňují maximální bezpečnostní kritéria pro pacienta i personál.

 


 

EKG OSOBNÍ – SET

Přenosný monitor bez kabelů pro pohotové a jednoduché použití. Načtená křivka se objeví na displeji během 30.sekund. Možnost uložení až 300 záznamů a následné přenesení do počítače. Pacient se sám měří doma a na cestách, zejména při zhoršeném stavu a kardiovaskulárních obtížích. S přístrojem pak přijde na kontrolu ke svému kardiologovi, ten shromážděné údaje přenese do svého počítače a získá ucelený obraz o svém pacientovi.
Součástí dodávky je paměťová karta, čtečka karet a USB kabel.

Jaká je aktuální cena?

 

Navčtivte náš e-shop a pdoívejte se, za kolik prodáváme osobní EKG!


EKG CP 50

EKG moderní elektrokardiograf o rozměru 33 x 19 x 8 cm slouží k  měření dospělých pacientů i dětí. Je vybavený barevným dotykovým LCD displejem o úhlopříčce 11cm. Zařízení slouží  k měření intervalů, os a  QRS komplexů. U možňuje  automa tický tisk  na záznamový  papír, obsluha si  sama  volí formát tiskových reportů 3, 6, nebo 12 kanálů současně. Přístroj je vybavený 3 tlačítky rechlé volby, která umožňují jednoduchou obsluhu.

Zařízení automaticky ukládá 25 posledních záznamů. Součástí dodávky je digitální pacientský kabel s vyměnitelnými svody: obsahuje 6 hrudních a 4 končetinové elektrody. Přístroj je vybavený vestavěným akumulátorem pro nezávislý provoz při výpadku sítě. Model CP 50i navíc umožňuje interpretaci křivky. Výrobek je držitelem certifikátů ANS/AAM EC11, třída bezpečnosti I dle IEC 601-1, typ CF CE dle EEC 93/42.

 

model CP 50 Prohlédněte si EKG od specialistů!

model CP 50i Podívejte se na špičkové EKG!

 


 

 

 

EKG CP 100

 

Moderní přístroj o rozměru 41×40×16 cm slouží k měření dospělých pacientů i dětí. Je vybavený podsvíceným monochromatickým LCD displejem o velikosti 14,5cm umožňujícím číst text a kontrolu naložení elektrod. Zařízení slouží k měření intervalů, os a QRS komplexů. Umožňuje automatický tisk na záznamový papír, obsluha si sama volí formát tiskových reportů 3, 6, nebo 12 kanálů současně. Přístroj je vybavený plnohodnotnou alfanumerickou klávesnicí, která usnadňuje zadávání pacientských dat. Umožňuje neomezené ukládání dat na paměťovou kartu, následný přenos do PC a jejich archivace v programu CardioPerfect.
Součástí dodávky je digitální pacientský kabel s vyměnitelnými svody: obsahuje 6 hrudních a 4 končetinové elektrody. Zařízení je vybaveno vestavěným akumulátorem pro nezávislý provoz  při výpadku sítě. Model CP 100i navíc umožňuje interpretaci křivky. Výrobek je držitelem certifikátů ANS/AAM EC11, třída bezpečnosti I dle IEC 601-1, typ CF CE dle EEC 93/42.


a) model CP 100 Podívejte se na EKG CP 100!
b) model CP 100i Pokračujte do e-shopu a prohlédněte si tento elektrokardiograf!

 


TIP: Podívejte se na naši kompletní nabídku elektrokardiografů!


 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ A SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

 

Skládaný EKG papír

o rozměru 28 x 21 cm určený do výše uvedených typů EKG: CP 100, CP 100i,

CP 200, CP 200i.

Balení: balík 200 listů

 

Jaká aktuální cena?

Nakupte si EKG papír!

 


Kompletní sada EKG balonků

určená jako náhradní díl nejenom k našim výrobkům, ale i ke konkurenčním

přístrojům EKG. Jedná se o kompletní hrudní elektrody, tzn. balonek + přísavka

ukončená maticí.

Balení: sada 6 kusů

 

Jaká je aktuální cena?

Podívejte se na EKG balonky v e-shopu!

 


Sada končetinových EKG elektrod

určená jako náhradní díl nejenom k našim výrobkům, ale i ke konkurenčním

přístrojům EKG. Jedná se o kompletní končetinové elektrody, tzn. klipsa +

elektroda ukončená maticí.

Balení: sada 4 kusů

 

Kolik stojí sada EKG elektrod?

 

Podívejte se na EKG elektrody v obchodě!


Pojízdný vozík turbo

je vhodný pro všechny typy EKG. Zákazník ocení nejenom moderní design, ale i vysokou stabilitu a snadnou manipulaci díky velkým kolečkům.
Balení: 1 kus

 

Jaká je aktuální cena?

 

Prohlédněte si pojízdný vozík v našem obchodě!