Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Průmyslové bakteriocidní zářiče

Průmyslové bakteriocidní UVC zářiče, boxy a germicidní zářivky. Prohlédněte si nabídku baktericidních zářičů, boxů a zářivek určených do průmyslu a laboratoří. Nabízíme germicidní box pro uchování lékařských pomůcek a nástrojů, průmyslovou baktericidní lampu odolnou otřesům do vlhlkých prostorů a výkonný germicidní zářič UV-C pro výzkum a laboratorní účely.

Nabídka bakteriocidních UVC zářičů pro průmysl, výzkum a laboratoře

Přenosná bakteriocidní zářivka 15 W

Přenosná bakteriocidní zářivka UV-C vybavená germicidní trubicí PHILIPS s výkonem 15W je určená k přímému ozařování ploch a menších prostorů. Vnější rozměr svítidla je 465 x 45 x 35 mm, povrch lampy je vyroben z plastu.

 

Přenosná bakteriocidní zářivka 36 W

Přenosná bakteriocidní UV-C trubice PHILIPS s výkonem 36W je určená k přímému ozařování a sterilizaci pomůcek, laboratorních vzorků, apod. Vnější rozměry: 1250 x 45 x 35 mm. Povrch baktericidní lampy je z plastu.

 

Průmyslová bakteriocidní lampa 72W

Průmyslová bakteriocidní lampa 72W do vlhkých prostorů s krytím IP65. Lampa je závěsná a dá se přišroubovat na stěnu, je určená do výrobních závodů, potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu. Lampa je vybavena 2 UV-C trubicemi PHILIPS s výkonem 2x36 W, které jsou opatřeny ochranou protitříštivou fólií. Vnější rozměry: 925 x 85 x 145 mm.

 

Průmyslová bakteriocidní lampa 116W

Průmyslová bakteriocidní UVC lampa s velmi vysokým výkonem 116W je vybavena 2 trubicemi PHILIPS (2x58W). Lampa má krytí IP65 pro vlhké prostory a je odolná proti chemickým, agresivním látkám. Vzhledem k vysokému výkonu je určená pro speciální průmyslové aplikace. Vnější rozměry: 1.560 x 130 x 125 mm.

 

Bakteriocidní boxík VIOLET

Bakteriocidní UV-C boxík VIOLET čistí a uchovává chirurgické nástroje, lékařské přístroje a pomůcky. Germicidní box je vybaven 2 baktericidními trubicemi PHILIPS 2x15W s krytím IP20. Rozměry boxíku s germicidním účinkem jsou 500 x 200 x 260 mm / napájení 230V/50Hz.

 

Řada bakteriocidních UV-C zářičů pro průmysl

Vyberte si bakteriocidní zářiče a lampy pro průmyslové a laboratorní účely. Doporučujeme navštívit specializovaný e-shop SZO.cz, sekci průmyslové bakteriocidní zářiče. Baktericidní UV-C zářiče MÁME skladem!

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika PLZEŇ prodává lékařské tlakoměry a tonometry, elektrické odsávačky, inhalátory a zvlhčovače vzduchu, odsávačky mateřského mléka. Dále se specializuje na kyslíkové přístroje a redukční ventily. Zajišťuje v České republice bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis zdravotnických přístrojů.