Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Polohovací lehátka, křesla

Nabízíme polohovací lehátka a křesla MOBERCAS. Jedná se o statické nebo dynamické výrobky: lůžka, křesla, lehátka, která mají ovládání buďto ruční hydraulické nebo elektrické pomocí elektromotoru a ovladače. Prodáváme vyšetřovací lehátka s pevnou výškou, elektricky ovladatelná polohovací křesla, hydraulicky ovládaná rehabilitační lůžka a masážní lehátka, beauty křesla pro kosmetiku a tetovací salony, chiropraktická a osteopatická lehátka, gynekologická vyšetřovací křesla, pediatrická lehátka a podiatrická křesla pro podologii a speciální dětská lůžka pro pediatrii.

Katalog MOBERCAS 2015 ke stažení

N?zev souboruTyp souboru
katalog-mobercas-2015.pdfpdf

Polohovací lehátka a křesla na zakázku

Nabízíme polohovací lehátka a křesla MOBERCAS ze speciální syntetické kůže, která je antibakteriální, antimykotická, antimikrobiální a má vysokou odolnost vůči otěru, moči, krvi a UV záření. Materiál je odolný vůči vzniku skvrn a má sníženou hořlavost. Produkty MOBERCAS jsou schválené zdravotnické prostředky a každý zákazník si může zvolit barvu podle vlastního výběru.

vzorník barev MOBERCAS

Polohovací křesla a lehátka MOBERCAS

Masážní lehátko MOBERCAS

MASÁŽNÍ LEHÁTKO MOBERCAS s nastavitelným ovládáním hlavy, nohou a paží. Lehátko má hydraulický systém, který umožňuje nastavení výšky. Ovládání lehátka je mechanické, každá část podpěrek se obsluhuje samostatně. Lehátko MOBERCAS je v obličejové části vybavené dýchacím otvorem. Lehátko má 4 nožičky pro zajištění stability na nerovném povrchu, konstrukce je z pevné oceli obarvená práškovou technologií při teplotě 210ºC.

 

Rehabilitační lůžko MOBERCAS

REHABILITAČNÍ LŮŽKO MOBERCAS s elektrickým ovládáním. Lůžko má výškově nastavitelnou opěrku hlavy, paží, kolen a nohou, některé prvky mají mechanické ovládání, každá část se ovládá samostatně. Výška lehátka je nastavitelná od 53 cm do 92 cm. Konstrukce je z pevné oceli. Lehátko je převozní na kolečkách, pro zajištění stability má 4 aretační nožičky. Lůžko MOBERACS je určené pro lázně, wellness a rehabilitace.

 

Tetovací křeslo MOBERCAS

TETOVACÍ KŘESLO MOBERCAS s nastavitelným ovládáním nohou, zad a paží. Ovládání podpěrek je mechanické, každá část se obsluhuje samostatně. Tetovací křeslo má masivní stojan a 4 stabilizační nohy pro zajištění stability křesla na nerovném povrchu. Konstrukce je z pevné oceli obarvená práškovou technologií při teplotě 210ºC. Tetovací křeslo MOBERCAS je určeno pro TATTOO salony.

 

Kosmetické lehátko MOBERCAS

KOSMETICKÉ LEHÁTKO MOBERCAS pro beauty salony, nehtová a zkrášlovací studia. Kosmetické lehátko má nastavitelnou výšku paží, je ergonomicky tvarované a umožňuje nastavit každou nohu do jiné polohy. Ovládání podpěrek je mechanické, každá část se obsluhuje samostatně. Konstrukce je z pevné oceli, má masivní nohu a 4 stabilizační nožičky, které zajišťují dobrou stabilitu kosmetického lehátka i na nerovném povrchu.

 

Dětské lehátko MOBERCAS

DĚTSKÉ LEHÁTKO MOBERCAS bez zábran s dobrým okolním přístupem k pacientovi je vhodné jako vyšetřovací lehátko pro děti a adolescenty. Pomocí pedálu se ovládá elektrický pohon výškového nastavení. Lehátko je vybaveno držákem pro hygienickou papírovou podložku. U lehátka lze nastavit také výšku opěrky hlavy, podhlavník má otvor pro dýchání. Lehátko má 4 stabilizační nožičky pro zajištění stability na nerovném povrchu. Konstrukce je z pevné oceli obarvená práškovou technologií při teplotě 210ºC. Dětská lehátka dodáváme v různých pastelových odstínech dle vzorkovníku barev MOBERCAS.

 

Pediatrické lůžko MOBERCAS

PEDIATRICKÉ LŮŽKO MOBERCAS se zábranami. Zábrany jsou prevencí pádu dětí z lůžka. Pomocí nožního pedálu můžete ovládat elektrický pohon výškového nastavení lůžka. U lehátka lze výškově nastavit opěrku hlavy a je možné sklopit/postavit boční bariéry. Dětské lůžko lze pomocí páky zvednout na kolečka a pohodlně převážet. Opěrka zad je vybavena držákem na hygienickou papírovou podložku. Lůžko má 1 stabilizační nožičku pro zajištění stability na nerovném povrchu. Ocelová konstrukce je obarvená práškovou technologií v libovolném barevném odstínu MOBERCAS podle přání zákazníka.

 

Kompletní sortiment polohovacích křesel lehátek a lůžek

MobercasNabízíme kompletní produktovou řadu a veškeré varianty polohovacích lůžek, křesel, lehátek MOBERCAS. Pokud si chcete objednat další typy a barevné variace polohovacích křesel, lehátek a lůžek MOBERCAS, doporučujeme vám navštívit eshop autorizovaného dovozce SZO.cz - sekci křesla, lehátka MOBERCAS.

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika Plzeň dováží do České republiky lékařské tlakoměry a tonometry, elektrické odsávačky, inhalátor a zvlhčovače vzduchu, odsávačky mateřského méka, redukční ventily a kyslíkové přístroje. Zajišťujeme bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.