Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Digitální alkoholtester

Digitální alkoholtestery jsou přístroje, které na základě dechové zkoušky stanoví množství alkoholu v krvi. Alkoholtest se stávají povinnou výbavou zdravotnických zařízení. Alkoholtestery se uplatnění při kontrole dodržování pracovní kázně a problémových pacientů. Digitální alkoholtester se vyznačuje nejen vynikajícími funkčními vlastnostmi, ale i ekonomikou provozu. Obsluha je velmi jednoduchá, ovládá se jediným tlačítkem. Pro zajištění hygieny se používají jednorázové náústky. Naše společnost kalibruje a ověřuje digitální alkoholtestery.

 

Nabídka digitálních alkoholtesterů 

více ...


 

ALKOHOLTESTER CA 2000

 

Malý přenosný přístroj v praktickém pouzdru, který lze nosit v kapse pláště a mít ho stále u sebe připravený k dispozici. Zařízení má široký rozsah měření 0 - 4‰ při vysoké rozlišovací schopnosti 0,1‰. Měření je rychlé, výsledek se zobrazí na displeji během 25 sekund.   Přístroj je vybavený zvukovou signalizací, po překročení hladiny 0,5‰ se spustí výstražný zvukový signál.

 

2.420,- Kč / 2.904,- Kč

 

více ...


 

DIGITÁLNÍ TEST ALKOHOLU AL 3500

 

Mincovní automat, který se pevně připevní ke zdi. Po vhození 10korunové mince si kdokoliv může sám změřit množství alkoholu v krvi. Přístroj vydá lístek s naměřenou hodnotou, datem a časem měření. Majitel utržené prostředky vybere a zúčtuje k dobru.

    

9.900,- Kč / 11.880,- Kč

 

 

 

 

 

více ... 

 


 

PŘÍSLUŠENSTVÍ A SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Hygienický náústek

se používá tam, kde se jedním přístrojem měří více lidí. Jednorázové použití náústku zaručuje dodržování hygienických pravidel a zamezí přenosu případné nákazy. Každý náústek je v samostatném hygienickém obalu.
Balení: sada 50 kusů

 

150,- Kč/ 180,- Kč

 

více ...