Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Digitální alkoholtestery

Digitální alkoholtestery stanoví množství alkoholu v krvi. Elektrické detektory alkoholu používá Policie ČR ke kontrole řidičů, stávají se povinnou výbavou zdravotnických zařízení, a v poslední době se používají ke kontrole zaměstnanců v podnicích a firmách. Ve Francii jsou alkoholtestery povinnou výbavou každého motorového vozidla. Digitální alkoholtester nalezne uplatnění kdekoliv při kontrole dodržování pracovní kázně a kontrole problémových pacientů.

Nabídka digitálních alkoholtesterů

Digitální alkoholtester AL 6000 GREEN

Digitální alkoholtester AL-6000 GREEN je přesný výrobek, který se snadno ovládá a lze ho používat i BEZ NÁÚSTKŮ. Alkoholtester má vysokou přesnost měření (1/100), velký rozsah (0,0 - 4,0 promile) a počítadlo provedených měření. Zahřátí senzoru je rychlé a regenerační doba krátká. Alkoholtester nabízíme v ELEGANTNÍ ZELENÉ BARVĚ. Součástí dodávky je praktická brašnička na zip, sada hygienických náústků a alkalické baterie. Digitální tester alkoholu můžete používat všude, kde potřebujete prověřit požití alkoholu.

 

Digitální alkoholtester AL 6000 RED

DIGITÁLNÍ ALKOHOLTESTER AL-6000 RED je přesný a snadno ovladatelný digitální tester alkoholu, který je možné používat také BEZ NÁÚSTKŮ. Detektor alkoholu můžete používat všude, kde je potřeba provádět prevenci užívání alkoholu. Jde o oblíbený alkoholtester s vysokou přesností měření (1/100), velkým meřícím rozsahem (0,0 - 4,0 promile), který má POČITADLO provedených měření. Alkoholtester je v EXKLUZIVNÍ ČERVENÉ BARVĚ. Součástí dodávky je praktická brašnička na zip, sada hygienických náústků a alkalické baterie.

 

Náústky pro digitální alkoholtestery řady AL

HYGIENICKÉ NÁÚSTKY pro digitální alkoholtestery řady AL k jednorázové použití. Hygienické náústky se používají všude tam, kde se jedním přístrojem měří více lidí (pacientů, řidičů, zaměstnanců). JEDNORÁZOVÉ POUŽITÍ náústku ZAMEZÍ PŘENOSU INFEKCE a zaručí dodržení hygienických pravidel.

 

Kompletní sortiment digitálních alkoholtesterů

Pokud si chcete vybrat z další typů digitálních alkoholtesterů, doporučujeme vám navštívit certifikovaný eshop SZO.cz, sekci digitální alkoholtesty. Detektory alkoholu MÁME skladem!

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika Plzeň se specializuje na lékařské tlakoměry a tonometryelektrické odsávačky, inhalátory a zvlhčovače vzduchu, odsávačky mateřského mléka, redukční ventily a kyslíkové přístroje a zajišťuje v České republice bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.