Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Automatické externí defibrilátory

Nabídka automatických externích defibrilátorů

DEFIBRILÁTOR CARDIAID

DEFIBRILÁTOR CARDIAID je více než automatický externí defibrilátor. Jde o DEFIBRILAČNÍ SET, který mimo AED defibrilátoru obsahuje balíček CARDI AID, asistenta CPR Ezy, který nás vede procesem resuscitace a senzor první pomoci KPR (CPR CHECK), který ve stresové situaci rychle vyhodnotí, zda-li je třeba pacienta resuscitovat či nikoliv. Součástí dodávky je AMBU SADA, která obsahuje rukavice, nůžky, holící strojek a roušku pro hygienické dýchání z úst do úst.

 

 

Automatický externí defibrilátor AED Samaritan 350P

Defibrilátor AED SAMARITAN 350P doporučujeme jako vybavení první pomoci do škol, podniků a firem, pro sportovní areály a plavecké bazény, do nákupních středisek a obchodních domů nebo multikin.

 

Automatický defibrilátor pomáhá zachránit život člověka než přijede rychlá záchranná služba. Obsluha přístroje je jednoduchá a bezpečná. Defibrilátor AED SAMARITAN se ovládá jedním tlačítkem a je doprovázen hlasovými pokyny v českém jazyce.

 

Defibrilátor nejdříve ověří srdeční aktivitu oběti a sám rozhodne, zda-li je nutné elektrický výboj podat či nikoliv. Integrovaná paměť uchovává údaje pro jejich následné vyhodnocení lékařem. SAMARITAN je jediný defibrilátor na světě, který má kombinovanou kazetu baterie – elektrody s životností 5 let a jednou expirační lhůtou! Součástí dodávky je KOŽENÁ, žluto-modrá BRAŠNA. Záruka na přístroj je 10 let.

 

Automatický externí defibrilátor AED IPAD CU-SP1

DEFIBRILÁTOR AED IPAD CU-SP1 je přenosný bifázní přístroj pro použití minimálně školenou osobou vyhovující normě EN 1789. Tento AED je vhodný pro práci v terénu (záchranné služby, hasiči, policie).

 

Defibrilátor vydává jednoduché POKYNY formou mluveného slova v ČESKÉM JAZYCE, které usnadňují provedení záchranné akce. Defibrilátor je lehký a napájený z baterie dostatečné kapacity, což umožňuje maximální přenosnost přístroje.

 

Životnost baterie je cca 5 let! DEFIBRILÁTOR AED je určený pro dospělé i děti (pro děti se použijí dětské elektrody a nastaví redukovaná síla výboje). Zařízení umožňuje bezdrátový přenos dat do PC. Nabízíme Vám kompletní sadu, včetně baterie, 2 sady elektrod + PŘENOSNÉ BRAŠNY v oranžové barvě ZDARMA.

 

Automatický externí defibrilátor AED LIFEPAK

Defibrilátor AED LIFEPACK je bifázní přístroj pro použití laickou osobou vyhovující bezpečnostní třídě EN 60601-1 (domovy důchodců, lázeňské ústavy, kina, bazény, fitnesy, hotely). Defibrilátor VYDÁVÁ JASNÉ POKYNY formou mluveného slova v českém jazyce.

 

Tento AED je lehký a napájený z baterie s životností cca 2,5 roku. Defibrilátor provede pomocí vnitřního počítače EKG ANALÝZU a sám rozhodne, zda je nutné pacienta defibrilovat. Pokud ano, tak pomocí adaptivní technologie nastaví sílu výboje.

 

Jestliže srdce nereaguje na první výboj, provede další defibrilační VÝBOJE STUPŇUJÍCÍ INTENZITY až do maximální energie 360 J.

 

Nabízíme Vám kompletní sadu AED LIFEPAK: defibrilátor včetně baterie, 2 sady elektrod + přenosná brašna + balíček AMBU PLUS (maska s jednocestným ventilem pro dýchání z úst do úst + nůžky + jednorázový holicí strojek + 2 páry ochranných rukavic).

 

Automatický externí defibrilátor AED IPAD

DEFIBRILÁTOR AED IPAD má barevný display a jde o přenosný bifázní přístroj pro profesionální práci v terénu (emergency, záchranné služby, hasiči, policie), vyhovující normě EN 1789.

 

Tento defibrilátor AED vydává zvukové POKYNY formou mluveného slova v ČEŠTINĚ. Defibrilátor je lehký, napájený z baterie dostatečné kapacity, což umožňuje maximální přenosnost přístroje. Životnost baterie je 5 let!

 

DEFIBRILÁTOR AED IPAD je určený pro dospělé i děti, pro použití při ventrikulární fibrilaci a rychlé ventrikulární tachykardii. Díky automatickému přizpůsobení hlasitosti podnětů je vhodný do hlučnějšího prostředí. Nabízíme vám kompletní sadu, včetně baterie, elektrod a PŘENOSNÉ BRAŠNY v oranžové barvě.

 

Automatický externí defibrilátor AED PHYSIO - CONTROL

DEFIBRILÁTOR AED PHYSIO-CONTROL je špičkový přístroj pro profesionální použití na operačních sálech a urgentních příjmech EMERGENCY.

 

Model LIFEPAK 9P je kombinovaný přístroj: defibrilátor / EKG monitor / tiskárna, který nabízí oproti jiným přístrojům lékaři a zdravotnickému personálu celou řadu technických výhod.