Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Výživové pumpy

Výživové pumpy (lineární dávkovače nutriční výživy) jsou určené k přesnému dávkování výživy při dodržování stabilní dávkovací rychlosti. Nabízíme malé a lehké přenosné dávkovače nutriční výživy, napájené z dobíjecího akumulátoru, které uživatel může vzít ven na cesty či na procházku. Pumpa FreeGO je spolehlivá, má vynikající technické vlastnosti a dobrou cenu, obsluha je jednoduchá a snadná.

Nabídka výživových pump FreeGO

VÝŽIVOVÁ PUMPA FREEGO

Výživová pumpa FreeGO je malý přenosný lineární dávkovač nutriční výživy. Výživová pumpa FreeGO je řízena micro-procesorem, průtok reguluje peristaltický rotační mechanismus. Ovládání je digitální v rozsahu 1 až 400 ml za hodinu (celková dávka podané výživy až 9999 ml / rychlost automatického plnění až 700 ml/hod), přesnost dávkování je +/- 5%, případné poruchy jsou signalizovány opticky i akusticky a současně jsou zaznamenány do paměti přístroje. Plně nabitá baterie zajistí provoz enterální pumpy po dobu 24 hodin při rychlosti 84 ml/hodinu, přístroj začne signalizovat slabou baterii při vybití na 70 % kapacity.

 

Revize výživových pump FreeGO Abbott v celé ČR

Jsme autorizovaná organizace k zajišťování BTK dle zákona 123/2000Sb. a smluvní prodejce enterálních pump FreeGO Abbott. Zajišťujeme revize na celém území České republiky. Objednávky realizujte v eshopu certifikovaného prodejce SZO.cz v sekci dávkovače nutriční výživy.

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Plzeň dováží do České republiky inhalátory, lékařské tlakoměry, elektrické odsávačky a odsávačky mateřského mléka, redukční ventilykyslíkové přístroje,tonometryFirma zajišťuje bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.