Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Přístrojová lymfatická masáž

Nabízíme kvalitní repasované přístroje LYMFOVEN a PNEUVEN pro lymfatickou masáž. Jedná se o přístroje s plnou zárukou. Přístrojová lymfomasáž se používá pro léčbu žilní nedostatečnosti, mízních otoků a je vhodná jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin. Přístrojová lymfatická masáž slouží k rehabilitaci sportovců a pracovníků, kteří nadměrně zatěžují dolní končetiny.

LYMFOVEN a PNEUVEN
přístroje pro lymfatickou masáž

Lymfoven 14K

LYMFOVEN 14K je přístroj pro lymfodrenáž dolních končetin a lymfomasáž horních končetin (až do oblasti axily a na rameno), případně celého těla. Lymfomasážní přístroj LYMFOVEN umožňuje nastavení doby aplikace a sílu nafukování návleků, případně lokální drenáže, rychlost postupové vlny a základní masážní programy (drenáž z centra a drenáž periferie). Model K má navíc ČTEČKU KARET (každý uživatel může mít kartu se svým oblíbeným programem). NÁVLEKY na dolní končetiny - lymfondrenážní kalhoty nebo návleky na horní končetiny - lymfomasážní rukávy lze objednat podle přání a potřeby každého zákazníka. Jedná se o repasovaný výrobek s plnou zárukou a servisem, platnou - BTK - bezpečnostně technickou kontrolou. LYMFOVEN 14K je profesionální lymfodrenážní přístroj vhodný k vybavení rehabilitací a masážních studií.

 

PNEUVEN BEVUK 4.14 PD

PNEUVEN BEVUK 4.14PD, přístroj pro relaxační lymfomasáž dolních končetin (vysoké kalhoty zasahují až k pasu) a umožňují lymfodrenáž nejen dolních končetin, ale celé spodní poloviny těla. Lymfomasážní přístroj PNEUVEN umožňuje nastavit čas, sílu, rychlost. NÁVLEKY na horní končetiny lymfodrenážní rukávy a návleky na dolní končetiny lymfo-masážní kalhoty lze objednat dle potřeby a přání zákazníka. Jedná se o repasovaný výrobek s plnou zárukou a servisem. PNEUVEN je profesionální přístroj pro masážní salony a rehabilitace.

 

PNEUVEN SPECIÁL 4.7 LS

PNEUVEN SPECIÁL 4.7 LS je přístroj pro lymfatickou masáž horních i dolních končetin, případně boků a hýždí. Lymfodrenážní přístroj PENUVEN má jednoduché ovládání pomocí dvou tlačítek: jedním se navolí program a druhým síla tlaku. NÁVLEKY na ruce a nohy se šijí na míru podle potřeby každého zákazníka, jde o zakázkovou výrobu. Jedná se o repasovaný výrobek s plnou zárukou a servisem. Přístroj PENUVEN SPECIÁL je vhodný pro domácí rehabilitaci.

 

Přístroje pro lymfatickou masáž

Vyberte si z produktové řady osvědčených výrobků LYMFOVEN a PNEUVEN. Pokud chcete poradit s výběrem vhodného návleku (rukávy či nohavice), obraťte se na specialisty z eshopu SZO.cz či navštivte sekci lymfatická masáž. Přístroje MÁME skladem!

 

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby