Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Macerátor

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává kvalitní macerátory již více než 12 let. Provozujeme 20 poboček po celé ČR. Od roku 2011 vlastníme certifikát kvality ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Macerátor, likvidátor odpadu

... je zdravotnické hygienické zařízení, které rychle a bezpečně zlikviduje odpad.

 

  • Macerátor najde uplatnění především na odděleních LDN, v domovech důchodců a sociálních ústavech, kde se dočasně nebo trvale nepohyblivím pacientům podávají nádoby na močení a podložní mísy na stolici. V tomto případě se jedná o jednorázové papírové výrobky bez nároku na dezinfekci.
  • Macerátor dokáže použité nádoby včetně obsahu jednoduše a účinně zlikvidovat ve 2minutovém cyklu za použití 25litrů studené vody.

 


Macerátor VORTEX

Přístroj je zdravotnickým prostředkem o velikosti 47×62×102 cm. Zařízení nevyžaduje zvláštní přípravu pro montáž. Zapotřebí je pouze elektrická zásuvka 230V/16A, přívod vody a odpad, podobně jako u běžných praček. Na rozdíl od svého předchůdce VERNACARE 750, kde byla celá řada mechanických ventilů, se jedná o moderní výrobek řízený elektronickými obvody.

Zásadní technologickou inovaci zaznamenalo otevírání přístroje bez pomoci rukou, šikmé zdvojené rotační lopatky, ochrana přístroje proti přetížení a automatické dávkování antibakteriálním detergentem. Uvedená cena je konečná, včetně dopravy, montáže, zprovoznění a proškolení personálu.

 

Jaká je aktuální cena macerátoru?

 

Podívejte se na macerátor v našem e-shopu!

 


 

 


TIP: Podívejte se na veškeré kvalitní macerátory, které máme v nabídce!