Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Baktericidní lampičky, kartáčky

Baktericidní lampičky, svítidla a dentální boxy STERIZONE s germicidním účinkem jsou užitečným pomocníkem nejenom na cestách, při dovolené, ale rovněž v každodenním životě. Baktericiní lampičky vyčistí klávesnici vašeho notebooku, počítače, tabletu, mobilního telefonu, ipadu, netbooku.

 

UV-C záření chrání před bakteriemi, stafylokoky a viry

Přenosné bateriové lampičky s germicidním účinkem (UV-C záření), svítidla a boxíky Vás chrání před nebezpečnou nákazou bakteriemi, stafylokoky, chřipkovými viry a také viry HIV. Baktericidní svítidla dokáží dezinfikovat záchodové prkénko na veřejné toaletě (WC), matraci a lůžkoviny na ubytovně či hotelu, motelu, ale také vydezinfikují zubní kartáček.

Výrobky STERIZONE likvidují 99,9 % bakterií, roztočů a plísní

Během 30 sekund UV-C záření účinně zlikviduje 99,9 % bakterií, roztočů, plísní a virů. Ohrání vaše zdraví bez nutnosti použít tekutý desinfekční prostředek tzv. suchým způsobem. Vyberte si vhodný výrobek z produktové řady STERIZONE.

Nabídka baktericidních lampiček, kartáčků

Baktericidní sada STERIZONE (3 kartáčky + holící strojek)

Baktericidní sada STERIZONE s UV-C germicidním účinkem obsahuje 3 zubní kartáčky a holící strojek. Baktericidní souprava je napájena síťovým adaptérem nebo 6 tužkovými bateriemi. Baktericidní sada se přišroubuje pomocí hmožděnek ke zdi nad umyvadlo. Vnější rozměry: 140 x 105 x 60 mm / hmotnost 260 gramů.

 

Baktericidní kryt na zubní kartáček

Baktericidní kryt STERIZONE na zubní kartáček. Cestovní pouzdro na zubní kartáček má germicidní účinek. Pouzdro je napájeno 2 tužkovými bateriemi případně pomocí kabelu USB z PC, který je je součástí balení. Baktericidní kryt je malý a skladný, a proto se využije hlavně při cestování. Vnější rozměry krytu: 220 x 54 x 28 mm / hmotnost 110 gramů.

 

Baktericidní dentální box STERIZONE

Baktericidní box STERIZONE na 4 zubní kartáčky s germicidním účinkem je napájený síťovým adaptérem. Stojánek lze snadno postavit na umyvadlo v koupelně. Dentální boxík působí díky UV-C záření dezinfekčně a ničí většinu mikroorganismů. Vnější rozměry: 100 x 225 x 90 mm / hmotnost 240 gramů.

 

Baktericidní lampička STERIZONE na cesty

Baktericidní lampička STERIZONE na cesty je napájená 4 mikrotužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Lampička má germicidní účinek a díky malým rozměrům se vejde do kapsy či kabelky a je vhodná na cesty. Vnější rozměry: 130 x 47 x 34 mm / maximální výška v otevřeném stavu 230 mm / hmotnost 65 gramů.

 

Baktericidní svítidlo STERIZONE

Baktericidní svítidlo STERIZONE je napájeno 4 tužkovými bateriemi nebo síťovým adaptérem. Baktericidní svítidlo má germicidní UV-C účinek. Lampička má praktický design a díky malému rozměru dobře padne do ruky. Baktericidní svítidlo najde široké uplatnění a využití v domácnosti, například při dezinfekci lůžkovin a matrací. Vnější rozměry: 300 x 42 x 37 mm / hmotnost 160 gramů.

 

Kompletní sortiment baktericidních lampiček a kartáčků

Vyberte si baktericidní lampičky, kartáčky a boxy STERIZONE s dezinfekčním UV-C účinkem proti roztočům, stafylokokům, MRSA, chřipce.
Doporučujeme navštívit ověřený a tradiční e-shop SZO.cz, sekci bateriové
baktericidní lampičky. Baktericidní lampičky MÁME skladem!

 

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Plzeň se specializuje na redukční ventily a kyslíkové přístroje a zajišťuje v České republice bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů. Dále prodává a servisuje lékařské tlakoměry a tonometryelektrické odsávačky, inhalátory a zvlhčovače vzduchu, odsávačky mateřského mléka,