Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Otoskop

Otoskopy jsou zdravotnické prostředky pro vyšetření bubínku a vnitřku vnějšího ucha. Bez otoskopu se neobejde žádná ORL ambulance (otorinolaryngolog ani foniatr), kteří se zabývají diagnózou a léčbou ucha. Základem pro stanovení správné diagnózy je kvalitní otoskop.

 

Nabízíme kombinované soupravy pro ordinace a ORL ambulance KAWE COMBILIGHT a KAWE EUROLIGHT, dobíjecí baterie KAWE, akumulátorové články pro otoskopy, dokovací stanice MedCharge pro výrobky KAWE Germany.

Nabídka otoskopů KAWE

Otoskop KAWE

Otoskop s masivním kovovým držátkem s vroubkovaným povrchem, lupou a kryptonou zárovku 2,5V vybavený 20 kusy ušních trychtýřků (10 kusů o průměru 2,5mm + 10 kusů o průměru 4mm). Jedná se o kvalitní německy výrobek firmy KAWE, uložený v praktické koženkové brašničce.

 

Otoskop BLUE KAWE

Otoskop BLUE od německé firmy KAWE je vybavený 20 ks ušních trychtýřků (10 ks o průměru 2,5 mm a 10 ks o průměru 4 mm). Tento otoskop má LUPU a HALOGENOVOU zárovku 2,5V. Vše je uloženo v praktické nylonové modré taštičce s černým lemováním. Otoskop je napájen ze 2 tužkových baterií. Otoskop má exkluzivní modrou barvu.

 

Otoskop a oftalmoskop KAWE Germany

Otoskop a oftalmoskop (sada BASIC) od německé firmy KAWE s vakuovou vláknovou optikou se skládá z těchto částí: otoskop C10 COMBILIGHT s lupou a žárovkou 2,5 V, 3 trychtýřky o velikosti 2,5mm, 3,5mm a 4,5 mm, 2 krční zrcátka velikosti 3 a 4, prodlouženou lampu s žárovkou 2,5V, nosní nástavec se stavěcím šroubem, oftalmoskop E10 EUROLIGHT s nastavitelnou korekcí -20 až +20 dioptrií. Sada je uložena v exkluzivním černém kufříku. Sada BASIC je napájena ze 2 monočlánků nebo můžete přikoupit akumulátorovou baterii KAWE 2,5V/3000 mAh. Náhradní žárovičky i trychtýřky lze také dokoupit.

 

Kompletní sortiment otoskopů

Nabízíme široký sortiment otoskopů KAWE. Chcete poradit s výběrem vhodného typu otoskopu? Kontaktujte nás telefonicky. Objednávky realizujte v eshopu certifikovaného prodejce SZO.cz v sekci otoskopy.

Zdravotnická technika Plzeň doporučuje odborné weby

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o. Plzeň dováží do České republiky elektrické odsávačky a odsávačky mateřského mléka, redukční ventilykyslíkové přístrojeinhalátory a zvlhčovače vzduchu, lékařské tlakoměry a tonometrySpolečnost zajišťuje bezpečnostně technické kontroly zdravotnických prostředků a servis lékařských přístrojů.