Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Zdravotní pomůcky

Hledáte zdravotní pomůcky, které vám pomohou vyřešit či zmírnit vaše potíže se zdravím? Sháníte zdravotnické prostředky či domácí lékařské přístroje pro prevenci anebo doléčení nemocí a různých obtíží? Vybrali jsme pro vás nejčastěji používané zdravotnické pomůcky v domácnosti, mezi které určitě patří odsávačky nosních hlenů, bezkontaktní teploměry, domácí i lékařské tlakoměry, inhalátory nebo alkoholtestery.

Nabídka zdravotních pomůcek

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS PO DĚTI I DOSPĚLÉ

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS je zdravotní pomůcka určená pro domácí měření tělesné teploty dětí i dospělých osob. Měřící rozsah teploměru je 32 až 42,5 stupňů C.

Teploměr můžete přepnout do režimu SURFACE (tzn. anglicky povrch) a měřit teplotu různých povrchů jako například teplotu kojenecké láhve, dětské výživy nebo mléka či teplotu vody ve vaničce pro koupání vašeho malého robátka. Jde o RYCHLÝ a SPOLEHLIVÝ bezdotykový TEPLOMĚR, který zobrazí výsledek měření na LCD displeji během 1 sekundy.

 

 

UŠNÍ TEPLOMĚR AD MEDICAL (výsledek za 2 vteřiny)

Nabízíme německý ušní teploměr AD MEDICAL pro rychlé a přesné měření tělesné teploty v domácích podmínkách. Změřený výsledek uvidíte během 2 sekund po pípnutí teploměru.

Přesnost měření je 0,1 stupně! Jedná se o kvalitní zdravotní pomůcku německé firmy AD MEDICAL. Tento ušní teploměr je certifikovaným zdravotnickým prostředkem třídy I.

 

BEZRTUŤOVÝ TLAKOMĚR BK-1016

BEZRTUŤOVÝ TLAKOMĚR BK-1016 umožňuje klasické změření tlkau krve s odposlechnutím pomocí fonendoskopu. Naměřený výsledek se zobrazí na velkém a přehledném, podsvíceném displeji.

Tlakoměr má paměť na uložení posledních 5 naměřených výsledků. Součástí tlakoměru je nylonová manžeta a nafukovací balónek.

Jedná se o italskou zdravotní pomůcku vhodnou pro domácí používání pro pacienty, kteří nemají důvěru v digitální přístroje.

ZDARMA: digitální podpažní teploměr.

 

 

TLAKOMĚR OMRON R3-I PLUS UPOZORŇUJÍCÍ NA ARYTMIE

Japonský zápěsťový tlakoměr s označením OMRON R3-i PLUS nabízí rychlé a jednoduché měření krevního tlaku. Tlakoměr se ovládá jedním tlačítkem a má již zabudovanou technologii Intellisense.

Přístroj ukládá 60 posledních měření do paměti včetně data a času měření. Tato zdravotní pomůcka na měření tlaku krve upozorňuje na srdeční arytmie.

 

 

INHALÁTOR KIWI PRO DOSPĚLÉ I DĚTSKÉ ASTMATIKY

INHALÁTOR PRO ASTMATIKY KIWI je vhodný pro astmatické děti i dospělé jedince, kteří trpí na ASTMA. Inhalátor je NA BATERKY a je možné jej napájet také ze síťového adaptéru.

PŘENOSNÁ ZDRAVOTNÍ POMŮCKA, inhalátor pro alergiky KIWI je vybavený 2 inhalačními maskami (1x dětská, 1x velikost pro dospělé), má 2 tužkové baterie, síťový napáječ a dýchací náústek pro masivní inhalaci.

 

BATERIOVÝ INHALÁTOR MYNEB NA CESTY

Tento CESTOVNÍ inhalátor s modelovým označením MYNEB je určený pro osobní použití. Hodí se pro děti i dospělé trpící laryngitidou a dýchacími potížemi.

Batateriový inhalátor MYNEB je určený na cesty, na chalupu, chatu, do auta, vlaku či letadla a tam, kde hrozí vypnutí elektrického proudu. Cestovní inhalátor MYNEB je kromě mikronebulizátoru, dětské masky, dospělé masky, dýchacího náustku, speciálního nosního nástavce a propojovací hadičky vybavený také dobíjecí baterií, nabíječkou 230/12V, autoadaptérem 12V. Inhalátor je možné napájet v autě pomocí zásuvky pro zapalovač. Kapacita baterie zaručuje 30 minut provozu bez přestávky.

 

ČISTIČKA VZDUCHU, IONIZÁTOR IONIC CARE

Ionizátor vzduchu IONIC CARE účinným způsobem čiští vzduch místnosti od mikroprachu, pylu, alergenů, cigeretového kouře.

Ionizátor vzduchu navíc snižuje výskyt bakterií a plísní v místnosti. Účinnost čištění vzduchu této zdravotní pomůcky dosahuje až 90 % při minimálních provozních nákladech (max. 1,60 Kč denně) a vyznačuje se absolutně tichým provozem. Ionizátor vzduchu doporučujeme alergikům a zvláště citlivým lidem.

 

ALKOHOLTESTER AL 6000 GREEN

ALKOHOLTESTER AL-6000 GREEN je snadno ovladatelný a přesný měřící přístroj pro testování přítomnosti alkoholu v dechu, který lze používat i BEZ NÁÚSTKŮ. Digitální tester alkoholu můžete použít všude, kde je potřeba prověřovat požívání alkoholu.

Alkohol test má vysokou přesnost měření (1/100), velký rozsah (0,0 - 4,0 promile) a počítadlo provedených měření. Zahřátí senzoru je rychlé a doba regenerace krátká. Alkoholtest v ELEGANTNÍ ZELENÉ BARVĚ. Součástí dodávky testovače alkoholu je praktická brašnička na zip, sada hygienických náústků a alkalické baterie.

 

KYSLÍKOVÝ SPRAY OXYFIT (8 LITRŮ)

KYSLÍKOVÝ SPRAY s 8litrovou náplní 99,5% kyslíku je vybavený inhalační maskou. Jedná se o kyslík ve spreji pro domácí použití, pro astmatiky a pacienty trpícími dechovými obtížemi.

Sprej s náplní O2 je LEHKÝ A DOBŘE PŘENOSNÝ. Tato zdravotní pomůcka je vhodná na procházku, na nákup, na cestu k lékaři apod. Kyslík ve spreji je vhodný také pro sportovce, profesionální řidiče a špičkové manažery pracující pod vysokým psychickým tlakem.


Krátkodobá inhalace kyslíku rychle posiluje organismus, zmírňuje únavu a vede ke zvýšení koncentrace.

 

KYSLÍKOVÝ PŘÍSTROJ PRO DÝCHÁNÍ ZVLHČENÉHO KYSLÍKU

Kompletní kyslíkový přístroj pro dýchání zvlhčeného kyslíku v domácím prostředí je šikovná zdravotní pomůcka.

 

Slouží k podávání tzv. oxygenoterapie a obsahuje tyto komponenty:

tlaková láhev O2 - plná s náplní 400 litrů kyslíku pro dýchání + redukční ventil s rychlospojkou + zvlčovač s průtokoměrem + 2 kusy inhalační maska s hadičkou + 2 kusy kyslíkové brýle + 2 kusy náhradní zmlžovací tryska + pevná nylonová brašna s českým popisem pro uložení celé domácí oxygenoterapie.

 

Součástí výrobku je podrobný návod k obsluze, včetně požadavků na bezpečnost práce s kyslíkem.