Napište nám

Jsme specialisté na zdravotnický materiál a zvlhčovače vzduchu již od roku 1998.

 

O stránky pečuje SEO konzultant z týmu společnosti UNIWEB s.r.o. (webdesign Plzeň)

Servis, opravy, revize zdravotní techniky

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je oprávněna vykonávat servis, opravy a revize zdravotní techniky, lékařských přístrojů a zdravotnických prostředků. Vlastníme Oprávnění ITI Praha k provádění montáží, oprav, zkoušek a revizí vyhrazených zařízení a Osvědčení Českého Metrologického Institutu k opravám, montážím a kalibracím přístrojů na měření krevního tlaku. Na základě registrace Ministerstva zdravotnictví České republiky čj.: 4647A/2007 jsme oprávněni provádět opravy a revize zdravotnických prostředků. Od února 2011 vlastníme certifikáty ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS s předmětem certifikace: Výroba a servis lékařské techniky, údržba a periodické bezpečnostně technické kontroly dle zákona 268/2014 Sb.

 

 • Nabízíme uzavření celoroční smlouvy, která vám zajistí servis a revize za výhodných podmínek.
 • Zpracujeme kompletní dokumentaci, která bude akceptovatelná pro všechny orgány státní správy.
 • Profesionálně se postaráme o vaše zdravotnické nebo sociální zařízení kdekoliv na území    České republiky.

 

Periodické bezpečnostně technické kontroly dle zákona 268/2014 Sb. lékařských přístrojů, zdravotních prostředků a zdravotnické techniky.

Realizujeme revize - PBTK - níže uvedených  zdravotnických prostředků. Podívejte se na aktuální ceník revizí na stránce ceník revizí:

 

 • Neelektrický a bateriový zdravotní prostředek:

funkční zkouška / nálepka + protokol:

např. ambuvak, glukometr, spirometr, flowmetr, dermatoskop, otoskop, laryngoskop,dopler, alkoholtester, redukční ventil, nebulizátor, kyslíkový zvlhčovač, mikrotom. Nově jsme do této kategorie zařadili také el.polohovací lůžko a antidekubit.

 • Běžný elektrický přístroj a kyslíkové zařízení:

funkční + elektrická zkouška / nálepka + protokol:

např. el.odsávačka, sterilizátor, autokláv, inhalátor, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, germicidní, lampa, bio lampa, solux, el.masážní přístroj, magnetoterapie, ultrazvuk, sonoter,embitron, elektrokauter, amalgátor, polymerizační lampa, el.třepačka kapslí, kolposkop, kardiotokograf, diatermokoagulátor, negatoskop, optotip, el.vibrační, pilka, oxymetr, kombinované kyslíkové zařízení: redukční ventil + průtokoměr + zvlhčovač nebo redukční ventil + odsávačka vzduchová apod.

 • Technicky náročný elektronický přístroj:

funkční + elektrická zkouška / nálepka + protokol:

např. EKG, EEG, infuzní, injekční a enterální PUMPA, defibrilátor, elektrokonvukzivní přístroj apod.

Kalibrace a ověření tonometrů

rtuťových, digulálních, hodinkových a bezrtuťových:

 

 • Příprava / čištění + evidence + zkoušení + kalibrace
 • Ověření / státní nálepka ČMI
 • Český návod + školení personálu

Opravy lékařských přístrojů a zdravotnických prostředků

Revizní prohlídky lékařských přístrojů úzce souvisejí s jejich opravami, neboť se často stává, že kontrolovaný přístroj nesplňuje požadované normy a je třeba ho nejdříve uvést do náležitého stavu, aby byl v souladu s technickou dokumentací.

 

Aktuální ceník oprav zdravotnický prostředků!

 • malá oprava (20 min.)
 • střední oprava (1 hodina)
 • velká oprava (násobek hodinové sazby)

 

Jedná se o cenu za práci k níž přibývá částka za materiál. Celková suma za opravu zdravotnického prostředku nesmí přesáhnout 70 % ceny nového zařízení.